חייגו: 03-7782000

אודות האקדמיה לאיפור

  • האקדמיה לאיפור דגנית שמאי ממוקמת בקניון ביאליק ברמת גן. האקדמיה לאיפור הוקמה על ידי דגנית שמאי, מאסטרית באיפור בעלת תואר ראשון בחינוך ורזומה עשיר בתחום האיפור המקצועי. באקדמיה ישנם מגוון קורסים ביניהם: קורס איפור מקצועי, קורס מתקדם למאפרות, סדנאות איפור אישי ומחלקת כלות ואירועים.

   לאחר שנים ארוכות כמורה לאיפור במיטב בתי הספר לאיפור בארץ דגנית החליטה להגשים חלום ולפתוח בית ספר לאיפור מקצועי. בית הספר נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך הבנה עמוקה של צרכי התלמידים בתעשיית האיפור ותוך התחשבות באילוצים טכניים ומבלי להתפשר על האיכות. דגנית שמאי פועלת מתוך תחושת שליחות למקסם את יכולת תלמידיה, ולכן הלימודים מתבצעים בכיתות קטנות ובהנחייתה האישית והצמודה. תוכנית הלימודים מקיפה ובנוייה מנסיון של שנים ארוכות.

    

   על דגנית:

   דגנית שמאי החלה את קריירת האיפור המקצועי שלה בשנת 1988.

   לדגנית שמאי רזומה עשיר של איפור בתצוגות אופנה, תחרויות מלכות יופי, הפקות אופנה, תכניות טלוויזיה, איפור כלות ואירועים ובייחוד בהדרכה ולימוד של מקצועות האיפור.
   לאחר השירות הצבאי עברה דגנית שמאי את קורס האיפור הראשון ועבדה באיפור כתחביב.

   במקביל סיימה דגנית שמאי תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. לאחר 3 שנים בתחום החינוך, החליטה לפרוש ולהפוך את האיפור למקצוע היחיד שלה,
   לשלב בין שתי האהבות שלה: האהבה לאיפור והתשוקה ללמד... לאורך השנים, מקפידה דגנית שמאי להעשיר את עולם האיפור שלה בקורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

   ניסיונה העשיר של דגנית שמאי בהדרכה ולימוד מקצוע האיפור בבתי הספר המובילים בארץ, הביא אותה לפתוח את "האקדמיה לאיפור דגנית שמאי", תוך יצירת סטנדרטים חדשים בעולם הוראת האיפור, לימוד בקבוצות קטנות ואינטימיות של 10 תלמידות והנחייה אישית וצמודה, הן בחלק התאורטי והן בחלק המעשי של השיעור.

   כיום האקדמיה לאיפור דגנית שמאי מציעה מגוון רחב של שיעורים, סדנאות וקורסים: קורס איפור מקצועי, קורס מתקדם למאפרות, השתלמות למאפרות, קורסים אישיים וכן סדנת הדגל של דגנית שמאי "לבוש להצלחה", המתאימה לקבוצות קטנות וארגונים גדולים.

    

   מסר אישי מדגנית שמאי:
   "מבחינתי כל אישה שיושבת על כיסא האיפור שלי, היא היצירה שלי ואני משקיעה בה את כל כולי בסבלנות, קפדנות, דיוק והמון אהבה. אחרי שנים של עבודה בתחום לימוד האיפור, אני עדיין נרגשת לראות תלמידים, שבתחילת השיעורים עדיין לא ידעו להחזיק מברשת וכיום פורחים בתחום האיפור המקצועי, ומלאי סיפוק מהמקצוע שבחרו בו. באקדמיה לאיפור אני מעבירה קורסים המותאמים לכל לקוחה, נהנית לגלות להם את סוד הצבעים, המשחק של אור וצל ולהכניס אותן בדלת הקסמים של רזי עולם הצבע וקסם האיפור. גיליתי את היכולת שבי לשמח ולעזור ללקוחה לחשוף את יופייה בעזרת שימוש נכון בטכניקות ובצבעים הנכונים וכמובן באמצעות יחס אישי, אמפטיה ופירגון."

  • מעוניינים לקבל מידע ולהירשם לאחד הקורסים?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם